Prohlášení / přihláška k závodu 2021 (CZ)

Vážení přátelé motoristického sportu, v současné situaci je třeba dodržovat oficiální opatření. Jsme v úzkém kontaktu se státními orgány a orgány okresu Görlitz. Včas vás informujeme na internetu o dalších zjištěních / opatřeních,  která jsou nezbytná v souvislosti s našimi akcemi. Můžete si zavolat do 8. Oberlausitzer Dreieck v září.

Přečtěte si pečlivě prohlášení , proti předchozím letům  došlo ke změnám! Klikněte  na obrázek pro online   (HIER KLICKEN) otevře se základní ustanovení.

Stejný postup je při otevření ONLINE NENNUNG (přihláška k závodu)

 

  

  • Členové MSC-Oberlausitzer-Dreilaendereck a jejich děti nemusí platit žádný  startovné. Děti pomocníků, kteří se účastní OLD 2021, se mohou zúčastnit i bez  startovného
  • Mladí řidiči se také musí zaregistrovat pod online jménem.  Pro ně platí stejný postup   jako pro všechny ostatní řidiče.
  • Každý je povinné zadat e-mailovou adresu. Potvrzení k účasti bude zasláno  na zadanou vaší e-mailem. Bez e-mailové adresy není možné  přihlášku potvrdit!
  • Začátečníci starší 70 let jsou povinni předložit lékařské potvrzení o vhodnosti účasti na motoristickém sportu. Osvědčení musí být předloženo při formální registraci a zůstává u pořadatele . Bez lekařského potvrzení nebude účastník připuštěn k závodu!
  • Při  formální přejímce musí být předložen průkaz totožnosti a řidičský průkaz.
  • Pokud chcete řídit vozidlo, které není vaším majetkem, odešlete při registraci zřeknutí se práv majitele vozidla. To musí být podepsáno majitelem vozidla a bude zadrženo. S následujícím odkazem lze tuto výjimku stáhnout pro tisk.

 Zřeknutí se souboru vlastníka vozidla (ke stažení)


Pozor, konec příspěvků je 15.7.2021. Poté není možná žádná další zmínka!

Nezapomeňte uvést spolujezdce!

 

Obrázek vozidla je součástí přihlášky a je povinný. Obraz by neměl být větší než 800 kB. To odpovídá přibližně  velikosti 1920×1080 pixelů, tak že FullHD. Obrázek motocyklu musí být ve formátu  jpg“. Všechny mobilní telefony vytvářejí takové obrázky. A mimochodem, fotografie musí již zobrazovat celé vozidlo a ne žádné demontované nebo pouze části vozidla. Po odeslání nabídky obdržíte okamžitě na obrazovce zprávu a e-mail,  který musíte potvrdit. Nezapomeňte zkontrolovat složku nevyžádané pošty! Máte-li jakékoli dotazy týkající se online nabídky, kontaktujte nás prosím na našem kontaktním formuláři  nebo napište na info@msc-oberlausitzer-dreilaendereck.eu.

Pro informace v českém jazyce volejte tel . 00420 487728659  nebo martinekv@tiscali.cz


Při vstupu do  depa, musí být ve vozidle zřetelně viditelné potvrzení ke vstupu, které obdržíte po uzávěrce přihlášek.